Restaurant BlueBlood in Hilton The Hague introduceert een nieuw maandelijks evenement voor liefhebbers van champagne en oesters. Tijdens BlueBlood Bubbles kunnen klanten op de laatste vrijdag van iedere maand genieten van Pommery-champagne, vers geopende oesters en muziek van een live-dj. De toegang is gratis.

Met het evenement wil BlueBlood een toegankelijke vorm van luxe bieden, waarbij klanten zelf bepalen of ze langskomen voor een vrijdagmiddagborrel, een avond met vrienden of de feestelijke start van een diner.

Tijdens BlueBlood Bubbles kosten verse oesters 3 euro per stuk en betaalt de klant 9 euro voor een glas Pommery-champagne. Een live-dj zorgt gedurende de avond voor de muziek.

Champagne en oesters aan het water

Bij mooi weer vindt BlueBlood Bubbles plaats op het ruime terras van het restaurant aan het water. Klanten kijken daar uit over de voorbijvarende boten. Als het Nederlandse weer besluit zich weer eens nadrukkelijk met de planning te bemoeien, verhuist het evenement naar de bar van BlueBlood. Daardoor kan BlueBlood Bubbles het hele jaar doorgaan.

Restaurantmanager Andres Nouwen ziet het evenement als een laagdrempelige manier om kennis te maken met het restaurant.

“Met BlueBlood Bubbles vieren we iedere maand het begin van het weekend. We wilden een evenement creëren waar klanten laagdrempelig kennis kunnen maken met BlueBlood en kunnen genieten van premium producten in een ontspannen en toegankelijke sfeer.”

Volgens Nouwen richt het evenement zich zowel op klanten die voor een vrijdagmiddagborrel komen als op vriendengroepen en bezoekers die aan het begin staan van een avond uit.

Van oesters naar Nikkei-keuken

Wie na de champagne en oesters nog niet naar huis wil, kan de avond voortzetten met een diner bij BlueBlood. Chef de Cuisine Luis Rojas en zijn team serveren er de Nikkei-keuken, waarin Peruaanse ingrediënten en smaken samengaan met Japanse kooktechnieken en invloeden.

BlueBlood werkt met een shared-diningconcept en serveert kleurrijke gerechten die klanten samen kunnen delen. Vanwege de beperkte beschikbaarheid adviseert het restaurant om vooraf een tafel voor het diner te reserveren.

Bekroonde keuken in Hilton The Hague

BlueBlood is gevestigd in Hilton The Hague en verwierf de afgelopen jaren verschillende onderscheidingen. Tijdens de World Culinary Awards kreeg het restaurant in zowel 2024 als 2025 de titel Beste Hotelrestaurant van Nederland. In 2025 volgde bovendien een Tripadvisor Travellers’ Choice Award.

Daarnaast ontving BlueBlood als eerste restaurant in Nederland de officiële certificering Auténtica Cocina Peruana, een internationale erkenning voor authentieke Peruaanse klantronomie.

Met BlueBlood Bubbles voegt het restaurant nu een maandelijks evenement toe aan zijn agenda. Iedere laatste vrijdag van de maand staan champagne, oesters en muziek centraal. Of, eenvoudiger gezegd: drie ingrediënten die de vrijdag zelden slechter maken.

Meer informatie en reserveringen zijn te vinden via de agenda van BlueBlood. Bekijk de agenda van BlueBlood