Véronique Decock (podcastpresentatrice) en Steve Corthaut (uitgever) presenteren het nieuwe boek. © Jempi Welkenhuyzen

Het prestigieuze vijfsterren-plus hotel ‘La Butte aux Bois’ in Neerharen bij Lanaken vormde het decor voor de presentatie van de zesde editie van het zogeheten coffee table book ‘Lifestyle’ dat de ziel van de beide Limburgen vangt in woord en beeld. Voor deze jaargang werkte uitgeverij SC Corporate Group samen met twaalf burgemeesters uit Belgisch en Nederlands Limburg, zeven voetbalclubs en VOKA, Kamer van Koophandel.

SC Corporate brengt in elke Belgische provincie zo’n tafelboek uit, maar Limburg is toch speciaal aangezien het hier om een grensoverschrijdende uitgave betreft. Zo noteren we o.a. in de rubriek ‘De man achter de stad’, een interview met burgemeester Wim Hillenaar van Maastricht. Hij heeft het over de initiatieven om de lokale economie en de ondernemers te steunen, maar ook over de uitdagingen op het vlak van duurzaamheid en leefbaarheid in de stad. Daarna volgen diverse horeca- en signatuurzaken in Nederlands-Limburg, goed voor 63 pagina’s in de gids, oftewel zo’n 7 procent van de inhoud. Altijd leuk om eens te gluren bij de buren.

“Limburg staat bekend om haar bourgondische levensstijl, maar toont tegelijk wereldse ambities. Met open blik en internationale uitstraling wordt hier verder gebouwd aan een inspirerende regio”, vertelt uitgever Steve Corthaut tijdens het stijlvolle en druk bijgewoonde lanceringsevenement. “Naast items als mode, reizen, auto’s, interieur, culinair, gezondheid en wellness in woord en beeld , streamen we ook on-demand audioprogramma’s via onze podcast, waarin we dieper kunnen gaan op de onderwerpen in het boek. Zo hebben we onder meer diverse burgemeesters geïnterviewd, naast VOKA, onze contacten in de voetbalwereld en brengen we een katern met recepten van sterrenchefs en door Gault&Millau gequoteerde zaken uit de beide Limburgen. Dat was geen eenvoudige opdracht. We zorgen verder voor interactie met de lezer. Zo kan men vragen doormailen naar onze redactie. Een keuze hieruit nemen we mee naar de volgende interviews. Ook komen er 500 exclusieve videoboxen op de markt, waarbij je, naast het boek, wordt toegeleid naar promofilms. Op die manier creëren we een totaalconcept.”

‘Lifestyle’ is een hoogwaardig coffee table book met hardcover dat thuishoort op salontafels thuis, maar ook in wachtruimtes, of in VIP-loges. De lay-out en inhoud werd volledig in eigen huis ontwikkeld en stijlvol in beeld gebracht door een team van grafische ontwerpers en freelance journalisten, goed voor 862 pagina’s lees- en kijkplezier.  Verkrijgbaar bij de partners en adverteerders. Voor meer info: www.lifestyle.vlaanderen.