Restaurant Lindenhof in Nuenen van chef Soenil Bahadoer heeft een kenmerkende keuken. Soenil is geboren in Suriname en hij heeft Indiase voorouders. Het gezamenlijk maaltijden bereiden is de belangrijkste activiteit van de dag. Het enthousiasme voor koken is daar ook ontstaan. Recepten interpreteert hij op zijn eigen wijze. Creativiteit in combinatie met een gedegen basiskennis vormen het succes van zijn keuken.
Gastheerschap
Reserveren is al een feest bij dit restaurant. Je verwacht dan een warm welkom, maar dat liet nogal op zich wachten. Het duurde even voordat er iemand kwam om de jassen aan te nemen. Toen die kwam werden we vriendelijk begroet. Gerechten worden op de juiste wijze geserveerd, maar het wijnbeleid met een arrangement is knieperig. Vooraf meldden we nog dat wij een voorkeur hebben voor de Belgische variant van een wijnarrangement. Dat houdt in dat men bijschenkt als het glas leeg is tot de volgende gang wordt opgediend. Bij de Lindehof komt het erop neer, dat je slechts één (klein) glas per gang krijgt.
Geruime tijd was er geen personeel aanwezig om eventuele vragen te stellen of een opmerking te maken. Het personeel hielp toen mee in de keuken met de desserts.
Sfeer en comfort
De aankleding en inrichting van het restaurant is een sterrenrestaurant waardig.
Onderhoud en hygiëne
Alles ziet er schoon en goed onderhouden uit.
Aanbod
De menukaart is wat beperkt, zo staan er maar drie hoofdgerechten vis en drie hoofdgerechten vlees op. De prijsstelling van de wijnkaart is best stevig en een wijnarrangement kost EUR 10,- per glas.
Kwaliteit van de gerechten
Hierop is niets aan te merken. De presentatie is bijzonder en de smaken komen goed tot hun recht door het gebruik van specifieke kruiden en specerijen. De Surinaamse en de Indiase keuken hebben grote invloed op de gerechten van Sounil.
Kwaliteit dranken
Als de wijnen wat ruimer zou worden geschonken, dan krijg je als klant een mooier gevoel. De koffie is goed van temperatuur en kan met of zonder friandises worden besteld. In feite zijn de friandises al een nagerecht op zich.
Conclusie
Bij de Lindehof in Nuenen is het als klant aangenaam vertoeven. Voor ons is dit een adres om naar terug te gaan.
Klik hier voor meer informatie.
